Maymunlar Cehennemi: Savaş / War For The Planet Of The Apes

Film Puanı :

(8.31 Puan / 16 Kişi)

Beklenti Puanı : (7.25 Puan / 6 Kişi)

Yönetmen : Matt Reeves

Tür : Bilimkurgu, Aksiyon, Macera

Yapım : ABD

Süre : 140 dakika

Vizyon Tarihi : 14 Temmuz 2017

Oyuncular : Andy Serkis, Woody Harrelson, Judy Greer

Film Açıklaması: Gişe hiti serinin son halkası In War for the Planet of the Apes filminde Sezar ve onun takipçileri insanlarla acımasız bir savaşta karşı karşıya gelirler. Fakat tüm inancına ve hırsına rağmen Sezar'ın ordusu büyük kayıplar verir. Kendisini ordusuna ve halkına karşı sorumlu hisseden Sezar, Colonel ile birebirde yüzleşmek için yola koyulur. Şimdi iki ırkın da geleceğinin kaderi bu yüzleşmeye bağlıdır... 2011 yılında Rise of the Planet Apes filmiyle yeniden başlatılan seriye, 2014 yılında vizyona giren Dawn of the Planet of the Apes filmiyle devam edilmişti. Filmin senaryo ve yönetmenliğini bir kez daha Matt Reeves üstlenirken, senaryoda ona ikinci filmden Mark Bomback eşlik ediyor. Kadroda yer alan başlıca isimlerse Andy Serkis, Woody Harrelson, Steve Zahn, Terry Notary ve Karin Konoval...


Film seansları


Film Yorumları

  1. E. GÖKHAN KAYAN 2017-08-28 17:37:29

    Vizyondan kalkmadan AİLECEK cümbür cemaat haftasonu gelip bu müthiş filmi birdaha izledik. Müthiş keyifli bu görsel işitsel şöleni dahada bir pekiştirdik. Getirdiğim akrabayıtalikat filme enfes dedi.

  2. E.Gökhan "GoGoBaBa" Kayan 2017-07-14 03:14:05

    Andy Serkıs CGI/bilgisayar destekli canlandırma konusunda efsane idi aynen devam etmiş bu filmdeki canlandırmasıyla. Film 2.5 saat ama inanın durağan kısımlarında bile felsefesiyle düşündürmesiyle efektleriyle hatta espirileriyle sizi mest ediyor. Kime acıyacağınızı şaşırtıyor, insan/hayvan değilde CANLI'ya saygı dedirtiyor, bu arada DOĞA(Tabiat Ana) süprizler,i seviyor ki sonlarında hah işte gördünüz mü dedirtiyor. İlk çıktığı filminden itibaren en eski seriyide çok seven, yeni seriyide beğenen ben, bu film ile bazı boşlukların daha iyi kotarıldığını gördüm. Tabi ilk film serisinin yerini tutabilen yeni film de benim için yok. Cornelyus 'a selam :D, bu arada virüs salgınından sonra konuşamayan insanlar ve dahada akıllanıp konuşmayı geliştiren Maymunlar, haa bazı maymunlar hala EŞEK ama napapçan ihanet sadece insana has bir özellik değil.