Thor 3: Ragnarok

Film Puanı :

(7.72 Puan / 36 Kişi)

Beklenti Puanı : (6 Puan / 1 Kişi)

Yönetmen : Taika Waititi

Tür : Aksiyon, Macera, Fantastik

Yapım : Yapım bilgisi tanımlanmamış.

Süre : 2 s 10 dk.

Vizyon Tarihi : 27 Ekim 2017

Oyuncular : Chris Hemsworth<br>Tom Hiddleston<br>Cate Blanchett

Film Açıklaması: Thor serisinin 2017 yılında izleyiciyle buluşacak olan üçüncü filminde, yaklaşmakta olan Norse kıyametine tanık olacağız. Asgard'tan uzakta, evrenin öbür ucunda hapsolmuş olan Thor çıkı yolu bulamamaktadır. Üstelik güçlü çekici de yanında değildir ve Asgard bir yıkımın eşiğindedir. Ragnarok zamanı gelmiştir, eğer gerçekleşirse bütün Asgardlıları yok edecek olan yıkımın sorumlusu ise acımasız Hela'dır. Ancak Asgard'ı kurtarabilmek için öncelikle özgür kalmalı, bunun içinde karşısına eski müttefiki Hulk'ı çıkaran ölümcül bir yarışmayı kazanmalıdır... Craig Kyle ve Christopher Yost ikilisinin senaryosunu kaleme aldığı filmin başrollerinde bir kez daha Chris Hemsworth ve Tom Hiddleston bulunuyor.


Film seansları


Film Yorumları

  1. Alper Kaan Boz 2017-11-10 16:52:09

    Aksiyon ve görsel efekt açısından oldukça tatmin edici bir film, Cate Blanchett'ın oyunculuğu her zamanki gibi muhteşem. Yalnız hikaye o kadar derin ve etkileyici aktarılmamış maalesef. Bazı espriler güzeldi ancak aşırıya kaçmışlar bu konuda ve önceki Thor filmlerinin aksine ciddiyet fazlasıyla yerlerdeydi; özellikle yarışmayı düzenleyen karakterin dev hologramdan balkon konuşması yapıyormuşçasına tuhaf seslenişi kendimi Cinderella filmindeymiş gibi hissetmeme sebep oldu. Önceki filmleri bir nebze olsun daha karanlık, daha ağırdı. Bu neredeyse Teletabilere selam çakacak. Özetle beklentinizi çok yüksek tutmadığınız takdirde keyif alabileceğiniz, çerezlik bir film; tavsiye ederim.

  2. E. GÖKHAN KAYAN 2017-11-01 20:32:29

    başrolde Chris Hemsworth var epeyde popüler ve seviliyor, heleki Thor filminle özdeşleşti, ama gel görelm ki diğer rollerde oynayanlar yani asıl oğlan harici yan rollerin çoğusu gayet güzel oynamışlar buda filmi kurtarmış güzelleştirmiş. Efektlere bişey diyen taş olur, son teknoloji. Rollerinin hakkını veren yardımcı oyuncular ile bezenince CGI ehh ne diyim film olmuş. Ama tabi 10üzerinden 7.5 diyeyim.