Bak Şu Leyleğe / Richard The Stork

Film Puanı :

(8.78 Puan / 19 Kişi)

Beklenti Puanı : -

Yönetmen : Toby Genkel, Reza Memari

Tür : Animasyon, Macera

Yapım : Yapım bilgisi tanımlanmamış.

Süre : 1 s 24 dk.

Vizyon Tarihi : 20 Ekim 2017

Oyuncular : Tilman Döbler<br> Christian Gaul<br>Nicolette Krebitz

Film Açıklaması: Animasyon yapımı film Richard isimli bir kuşu temel alıyor. Herkes Richard'ın bir serçe olduğunda hem fikirdir. Ancak Richard kesinlikle bunu kabul etmemektedir, zira o bir leylek olduğu inancına sıkı sıkıya tutunmaktadır. Leylekler tarafından büyütülen Richard, ailesi göç etmek için onu geride bıraktığında, ilginç baykuş arkadaşı Olga ve kendini beğenmiş Kiki ile birlikte, bir leylek olduğunu kanıtlamak için göç yolculuğuna çıkacaktır.


Film seansları


Film Yorumları

  1. E. GÖKHAN KAYAN 2017-11-01 20:07:16

    Çocuk olmak ne güzel, zaten ben içimdeki çocukla ahanda böyle çizgi filmlere bayılıyoruz. Güzel bir film anlamlı film eğitici film, güldürüyor düşündürüyor. Sıkılmadan keyifle izlettirdi.

  2. E. GÖKHAN KAYAN 2017-10-26 09:02:43

    Bazen çizgi Film/Animasyon iyidir, arada izlerim, çocuktan al haberi derler ya, Barış (Manço) abimiz çocuklara program yapıp hpimizin salt öz dünyasına inmiştir ya, ama şimdiki çocuk programları ticari bekleme geç 'e döndü. Neyse uzar gider. Filmde temel dürtülerin yanında temel doğanın ve insanın ve hayvanların "doğa"sını vermesi, anlamlaştırması güzel işlenmiş.